PARKBÄNKAR, 2 st, metall, Näfveqvarns Bruk. 1900-tal.

Målade i vit grundfärg. Med sidostycken i svärtat järn. Längd 164 cm respektive ca 166 cm.

Renoverade (nya plankor med nytt fäste). Slitage repor.

Utropspris
5 000 SEK