Inro och netsuke av trä, två benobjekt med bronsplattor och förgylld dekor, lackskål med gulddekor och sex mässingspärlor med rik dekor som medföljer. L 4-6.
Slitage, sprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.