Bildkartor på rulle, offsettryck monterat på textil. "Bildkarta över Sydamerika" samt "Bildkarta över Afrika". Ca 166 x 137 cm, respektive 153 x 136 cm.
Slitage. Skador. Fläckar. Veck. Tejprester.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.