Faner, spegel med sidlampor i mässing med veckad textilskärm, nederdel med flankerande hurtsar en med tre lådor och ett skåp. Pall med fast stoppad sits. Längd 151 bredd 35 höjd 170 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fläckar. Fanerskador. Ej funktionstestad. Klädsel och stoppning på pall med skador.
Enligt uppgift endast tillverkad i tre exemplar.