BORDSLAMPA, Sverige 1960-tal

BORDSLAMPA, Sverige 1960-tal

Plåtskärm lackad i gult med delvis genombruten dekor, justerbar. Mässingsstomme. Rund fot. Höjd 36 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Smärre bucklor, repor.

Utropspris
1 500 SEK