GOLVLAMPA med BORD, "Arkipelag", Niclas Hoflin, Ruben, 2000-tal.

Metall lackad i ljusgrönt. Runt hyllplan/bord samt rund fot. Böjbar överdel. Etikettmärkt. Höjd ca 158 cm (utfälld).

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Smärre rispor, märken.

Utropspris
2 500 SEK