Vitmålad. Genombruten rygg med balusterbricka. Dekor på framsargen samt frambenen, lätt utsvängda fotavslut. Otydlig signering på insidan av framsargen.
Slitage, repor, sits med skador/sprickor. Senare bemålad och kompletterad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.