VÄGGLAMPA, industrimodell, 1900-talets tredje kvartal.

Grålackad aluminium. Ställbar höjd. Total höjd ca 103 cm.

Bruksslitage, färgbortfall samt repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK