SKÄRBRÄDE, porslin, Gardner, Moskva Ryssland 1880-90.

Konturerad kant med förgyllning, blommotiv på ljusblå botten.Höjd 27 cm.

Repor, slitage, avslag.

Utropspris
200 EUR