SOFFBORD, möbelsnickare Erik Johansson för Carl Malmsten, 1900/2000-tal.

Rektangulärt, troligen körsbär, ribbad hylla. Längd 120 bredd 60 höjd 59 cm. Brännmärkt möbelsnickare Erik Johansson. CM.

Slitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK