DENIS PIEL, Silvergelatinfotografi, signerad och numrerad 11/21 och daterad 1989 a tergo
"Jen Yarrow, Sunbath I, Mustique, West Indies", 1982. Bildyta 33,2 x 26,4 cm, bladstorlek 35,4 x 27,2 cm.
Smärre hanteringsveck, mindre slitage.
Även stämplad "Copyright Denis Piel" a tergo.