MAPP med GRAFIK, 5 blad, signerade, Bl a Ernst Billgren och Helen Billgren, IAAF, Göteborg, 1995, numrerade 111/360.

"Offical art - 5th IAAF world championships in athletics - Göteborg 1995". Blad av Roland Borén Håkan Carlsson, Graham Stacy, Helene Billgren samt Ernst Billgren. Bladstorlek 40 x 50. Förord av Peter Dahl samt information om de olika bladen medföljer.

Skador på mapp. Smärre kantveck.

Utropspris
3 000 SEK