BORDSPENDYL OCH KANDELABRAR, 2+1 delar, porslin, Meissen, rokokostil.

Bordspendyl med emaljerad urtavla, lös metallucka. L 31, b 18, h 48. Kandelabrar med tre ljusarmar, dekor av blommor och rocailler. H 33.

Lagningar, smärre skador och nagg.

Utropspris
15 000 SEK