ROBERTA BAYLEY, fotografi, Joey Ramone and Deborah Harry 1977, signerad och numrerad 2/24.
Bladstrl 20x25. Bilden är ur en first edition portfolio med 25 bilder utgiven i endast 24 exemplar i Amsterdam & New York av Aenigma Books & Prints, and Kunst Editions, 2002.
Oramad. Obetydligt slitage.