Smycken
395287

PARTI GULD, 18-20K, 1900-tal. Tot ca 50 gram.

7 släta alliansringar, ett par örhöngen med droppformade kläppar, 2 armlänkar varav en med två berlocker, l 20.

Slitage. Ringarna med gravyr.

Utropspris
12 000 SEK