TRÄDGÅRDSTOMTE, gips, möjligen Tyskland, 1900-talets första hälft.

Bemålad tomte hållande två krukor. Höjd 73 cm.

Slitage, repor. Ställvis färgbortfall. Flertal lagningar, skador.

Utropspris
2 500 SEK