I ek, 2 st utdragbara skivor på vardera sidor. Etikettmärkt. Längd ca 138-244, bredd ca 84,5, höjd ca 73 cm.
Smärre slitage, smärre repor. Några mindre märken, varav ett mer framträdande på skiva.