12+3 matskedar, 12 matgafflar, 5 matknivar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12+6 bordsskedar, 2 pastejknivar, 12+1 teskedar. Knivarna med järnblad resp rostfria blad. L 14-22,5. Nyckel finns.
Slitage, samtliga med graverade initialer, några med bucklor, repor.