Smycken
392405

RING, 18 vitguld med briljantslipade diamanter solitär ca1,00ct samt tot ca0,55ct, enl certifikat. 2000-tal. Vikt 4,9g.

Storlek 16,75/53. Kvalitet ca Crystal-Top Cape (J-K) / SI, enligt certifikat. Certifikat E.G.L. Antwerpen medföljer.

Smärre slitage.

Utropspris
30 000 SEK