OKÄND KONSTNÄR. skulptur, försilvrad. Bär otydlig gjutarstämpel trol. östeuropa. 1900-talets första hälft.

Ryttare till häst, på stensockel. Tot 16, bredd 12, höjd 17 cm.

Ytslitage.

Utropspris
4 000 SEK