PARTI DIVERSE, 12 delar, 1900-talets andra hälft, delvis Lundtofte.
6 tallriksunderlägg i teak. Ett par salladsbestick i stål och teak. Två ljusstakar i svartmålat trä, märkta "Illums Bolighus". En skål och ett skålfat i stål.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.