VITRINSKÅP, Kina, 1900-tal.

VITRINSKÅP, Kina, 1900-tal.

Skuren dekor. Oregelbunden inredning med glasade sidor och dörrar. Hyllplan av glas. Belysning. Beslag av mässing. Bredd 102. Djup 35. Höjd 198 cm.

Smärre repor och märken.

Utropspris
4 000 SEK