KNIVAR, 3 st, J Marttiini och P Kurimäki, Finland, signerade.
Skaft av trä. Stålblad. Slida av läder. Signerade. J Marttiini
Finland Lapinleuki (längd 44cm). P Kurimäki (längd 30 cm).
J Marttiini Finland (längd 23 cm.)
Obetydligt bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.