CARL OLOF TRYGG OCH CARL JOHAN TRYGG, 2+1st, skulpturer trä, signerade, varav en daterad 1939.
2 skulpturer Carl Olof Trygg, gumma och gubbe, skuret och bemålat trä, höjd 18-19cm, signerade. Carl Johan Trygg, farbror, skuret och bemålat trä, höjd 14cm, signerad och daterad 1939.
Slitage.