Omega, manuell, urtavla med sk bulls eye, liten sekundvisare. Omega, quartz, datum, blå urtavla. Seiko, Sportsmatic, automatisk, ljus urtavla, dag/datum, plexiglas. Diameter 35-38 mm. Samtliga med flexband.
Slitage. Repor. Skadade urtavlor. Ej funktionstestade. Omega quartz med skadad krona. Seiko troligen med senare krona.