FOTOGRAFIER, ca 100 st, Finland tidigt 1900-tal.

Helsingfors, Borgå, Hangö, Vasa m.fl.
M.L. Carstens och Knackstedt & Näther, Hamburg.

Sedvanligt slitage samt veck och fläckar, enstaka retuscheringar.

Utropspris
250 EUR