SKÅPSEKTIONER, 6 delar, Mogens Koch för Rud Rasmussen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Dörrar med bakomvarande hyllinredning. Längd 76 cm, bredd 36 cm, höjd 38 cm. Nyckel finns.

Visst slitage, repor, fläckar. Endast en nyckel finns till alla sex skåp.

Utropspris
6 000 SEK