Ovalt porträtt av Ulrika Eleonora av Danmark, 8,5 x 6,5 cm.
Ovalt porträtt av kvinna, 6,5 x 5,5 cm.
Ovalt porträtt av man, signerad Renner, 8 x 6,5 cm.
Färgbortfall. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.