MEISTERSINGER, Mechanik herr, stål, 1900/2000-tal.

Manuell, mörk urtavla med vit index med arabiska siffror, glas, diameter 42 mm. Svart läderarmband, ej märkt.

Slitage, boett med kraftig slitage, glas med smärre repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK