SERVISDELAR, 30 st, "Koka Blå", Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Uppsättning om sex av vardera kopp med fat, assiett, förrättstallrik, mattallrik samt djup tallrik.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK