Johan Wilhelm Orling

(Sverige, 1837-1883)
Johan Wilhelm Orling
(Sverige, 1837-1883)

JOHAN WILHELM ORLING, 2 st, oljor på duk, en uppfodrad på pannå, signerade.

Mans- och kvinnoporträtt. 50 x 39 cm.

Krackelyr. Färgbortfall. Reutscher.

Utropspris
4 000 SEK