VÄGG-/BORDSLAMPOR, 2 st, mässing och plåt, EWA Värnamo, 1900-talets mitt.

Skärmar med genombruten dekor i grått. Rörliga skärmar. Längd ca 29 cm.

Slitage. Repor. Mindre färgbortfall. Något ärgad mässing. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK