SKINKBESTICK, 2 delar, silver, Carl Gideon Ronander, Stockholm 1792.

Skaft med randdekor. Stålblad märkt Hasselberg. Längd 25 och 29 cm.

Smärre bruksslitage. Några bucklor.

Utropspris
1 500 SEK