SYBORD, 1800-talets slut.

SYBORD, 1800-talets slut.

Uppfällbar skiva med underliggande fackinredning, 6 lockförsedda fack. Nedtill hylla.
Bredd 57,5 cm, djup 41,5 cm, höjd 73 cm.

Senare lås och gångjärn. Skador och fläckar. Ett lock sprucket.

Utropspris
150 EUR