KAFFE- samt MOCCASERVIS, porslin, 71 delar, "Sanssouci" Rosenthal, Tyskland, 1900-talets mitt.

Moccakoppar med fat, 14 st,
Kaffekoppar med fat, 23 st med snarlika fat + kopp.
Assietter, 24 st, snarlika,
Askfat, 4 st,
Små vaser, 2 st,
Sockerskål,
Gräddkanna,
Kaffekanna.

Bruksslitage. Mindre nagg.

Utropspris
3 000 SEK