CARSTEN REGILD, mapp med 4 färglitografier. Sign och dat -88. Numr 11/100.
"En varg på de stygga pojkarnas gata". Bladstorlek 59 x 42 cm. Oramade i mapp.
Slitage. Fuktfläckar på samtliga i övre högra hörnet.