2 champagnestrutar, rund fot, etsad stjärndekor, höjd 20 cm. 2 glas med slipad floral dekor, höjd ca 10,5 cm. Karaff pressglas, skärslipad dekor, höjd 27 cm.
Slitage. Champagnestrutar med glassjuka. Nagg. Tillverkningsdefekter. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.