AXELREMSVÄSKA, Chanel, 1900-talets fjärde kvartal.

Svart quiltat skinn. Axelrem i läder och gulmetall. Invändigt stämpelmärkt med CHANEL samt MADE IN ITALY. Längd 30, bredd 10, höjd 26 cm.

Bruksslitage. Framsida och sidor med flertalet smårevor. Stark parfymdoft.

Utropspris
4 000 SEK