Rektangulär platta med bläckhorn (längd ca 24,5, bredd ca 13, höjd inklusive bläckhorn ca 6,5), läskvagga (längd ca 12, höjd ca 7), samt ett par ljusstakar med octagonal fotplatta (diameter ca 8,5, höjd ca 5).
Slitage, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.