Stomme av mässing och förgylld metall. 3 ljusarmar i form av svanhalsar, 4 ljuspunkter. Skärmar av matt glas. Korg av glaspärlor. Höjd 115, diam 50 cm.
Funktion ej testad. Mindre bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.