MENUBLAD MED AUTOGRAF, Louis Armstrong med hustrun Lucille, 1950/60-tal.
Menublad från Hotell Malmen, Stockholm. Frånsidan med autografer, "Satchmo to Vivica f. Louis Armstrong, sincerely Lucille Armstrong...". Bladstorl 20,5 x 14,5.
Slitage, gulnad, veck, fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.