PARTI BESTICK, 50 delar, bland annat C.G Hallberg, Stockholm, 1943. Totalvikt ca 910g.

18 skedar med genombrutet skaft, 11 mockaskedar "Slottsbarock", 2 emaljerade skedar med "Oslo" på skaft, 4 olika fiskknivar, gaffel, smörkniv, tårtkniv, 12 olika sorters skedar. Längd 6-21.

Slitage. Repor. Vapen/monogramgravyr.

Utropspris
4 000 SEK