PIPSTÄLL MED 6 SJÖSKUMSPIPOR, 1800-tal.

Några med silverfattning. 2 extra piphuvuden. Ställets höjd 96 cm. Pipor bla längd 96 cm.

Bruksslitage. Pipor med smärre skador. Hylla med sprickor.

Utropspris
1 500 SEK