UNDERLÄGG, 3 st, lack, Japan, 1900-talets början.

Svart lack, en rund, två rektangulära. I trälåda. Diameter 30,5 cm, 40,5x28 resp 43,5x 28.

Smärre bruksslitage, obetydliga skador.

Utropspris
1 500 SEK