2 skålar, en med glas, dekor av lagerkransar, en med utsvängd mynning. 2 pokaler i olika storlekar. 2 bägare. H 3-8,5.
Bruksslitage. Repor. Minnes/monogramgravyr. Glasskål ej inkluderad i vikt.