BESTICK, 79 delar, silver, " Kungsholm", GAB, Stockholm 1960-tal. Total vikt med knivblad ca 3202 g.

Modell Kungsholm. 12 matgafflar (18), 12 matknivar (20), 12 matskedar (17,5), 19 bordsgafflar (16), 12 bordsskedar (15,5), 4 sillgafflar (12), 2 fruktknivar (17,5), 4 smörknivar (16,5), såsslev (15) samt ragusked (21).

Smärre bruksslitage.

Utropspris
14 000 SEK