"Bech fun Barbie", "Funtime Barbie", "Walk lively Barbie". Oöppnade i originalkartonger.
Tillbehör i form av kläder till "Francie och Casey", 1965. Oöppnade i originalkartong.
Kartonger med slitage och skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.