SKIOPTIKON/LATERNA MAGICA med BILDER, 1800-tal.

I förvaringslåda. Delar i mahogny. Medföljande bilder Längd 38, bredd 15, höjd 26.

Slitage. Förvaringslåda med ägarmärkning. Ej funktionstestad. Ej genomgånget.

Utropspris
2 000 SEK