SOFFGRUPP, 4 delar, bambu, 1900-talets andra hälft.

Soffbord med skiva av glas, soffa samt två fåtöljer. Soffa, längd 173, djup 80, h 80 cm. Soffbord, Längd 130, bredd 66, höjd 58 cm.

Smärre slitage. Omlackerade.

Utropspris
4 000 SEK