BESTICKSERVISDELAR, 165 st, rostfritt stål, "Thebe", Folke Arström, Gense, 1950/60-tal.

7 smörgåsknivar, 14 smörgåsgafflar, 11 förrättsknivar, 16 förrättsgafflar, 6 + 14 matknivar, 29 matgafflar, 1 moccasked, 4 kaffeskedar, 39 förrättsskedar, 9 matskedar, 3 smörknivar, 4 serveringsgafflar, 1 tårtspade, 1 mindre serveringssked, 1 ostkniv, 2 salladsbestick, 1 serveringssked, 1 såsslev samt 1 soppslev.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK